Футболка Karpaty

Футболка Karpaty

  • Артикул: SS-TS-KRPT
  • Закінчується
  • Закінчується 495.00
  • 495.00 ₴

Прикметною особливістю цієї футболки від компанії SVA STONE є те, що в її дизайні поєднано дві масштабні теми: прекрасних Карапатських гір та їхнього повстанського духу. Останній у такому контексті зазвичай асоціюється з постатю Олекси Довбуша ― найвідомішого ватажка, ідейного лідера і польового командира опришків, котрі під його проводом вели у XVIII столітті антифеодальну та національно-визвольну війну, атакуючи чужинську шляхту, орендарів та лихварів, вчиняючи акції прямої дії та блискавичні розправи.

Це був досить потужний повстанський рух (до того ж, не лише на Прикарпатті, а й у прилеглих регіонах). Тож не дивно, що вороги здійснювали спроби його придушити, але тривалий час не могли досягти бажаного результату. Олекса Довбуш загинув від рук зрадника, ставши національною легендою ― пісні про нього складають і дотепер (наприклад, СОКИРА ПЕРУНА в альбомі «Братство Сумління»).

Футболка KARPATY випускається у практичному кольорі олива, що додатково підкреслює її мілітарний характер. На її фронтальному принті обриси гір та барток (знаменитих гуцульських сокир) огортають колом дві текстові складові, до того ж друга з них поєднує опришківське минуле із сьогоденням ― підписом «SVASTONE DIVISION» прозоро натякаючи на зв‘язок ідей та поколінь. На лівому рукаві є камуфляжна нашивка бренду. Аверсний принт невеликий, на ньому теж присутні перехрещені бартки, над ними ― логотип бренду, під ними ― рівносторонній хрест зі вписаним у нього солярним символом.

Матеріал: 95% високоякісна бавовна Suprem Penya, 5%еластан.
Двосторонній друк.

Прання у звичайному режимі при температурі не вище 30С, без віджиму;

Відбілювання заборонено;

Сушити в підвішеному стані, без застосування штучної сушки


Параметри моделі на фото:

Розмір - М

Зріст - 174 см

Обхват грудей -  100 см

Обхват стегон - 100 см

Міжнародний розмір
Обхват грудей, см
Довжина виробу, см
S9664
M10467
L11270
XL12074
XXL12877

Параметри моделі на фото:

Розмір - М

Зріст - 174 см

Обхват грудей -  100 см

Обхват стегон - 100 см

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!