SVA STONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH Чорна

SVA STONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH Чорна

  • В наявності 495.00
  • 495.00 ₴

SVA STONE – одяг сміливих!

Татуювання є невід’ємною частиною сильних та вільних людей. Воїни наносили їх, щоб закарбувати славетні звершення, підкреслити власну незалежність, заявити про свою сміливість та майстерність в бою. Своїм прикладом вони показували, що за Ідею треба вмирати, а Свобода здобувається в боротьбі. 

Саме в такому стилі виконана нова футболка SVA STONE ФУТБОЛКА TATTOO TILL DEATH Чорна. Славетні варяги могли впізнати побратима, прочитати історію звершень та подвиги предків по кільком татуюванням. Не зважаючи на біль, вони з гордістю носили символи своєї віри. І саме про це, в характерному та неординарному стилі, каже всім оточуючим футболка з гордим написом «Tattoo till death». 

Технологією якісного друку на футболці кольору ночі зображений череп з карбованими зміями норманів. Його обрамляють орнаменти та символіка кращого українського виробника правильного одягу для вільних – SVA STONE. 

Завдяки надійний тканині, ця футболка збереже форму та підкреслить індивідуальність на будь-якому концерті чи тренуванні. Навіть при агресивних зовнішніх чинниках – одяг не розтягується і не втрачає кольори. Високоякісна тканина, приємна на дотик, зберегла максимум надійності та комфорту. 

Сьогодні багато тих, чиї татуювання ввібрали в себе вугільний пил Донбасу. Тих, хто гордо носить символ Ідеї не тільки в серці, а й на грудях, руках, спині. 

Будь серед них, будь зі SVA STONE, будь кращим!

123

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!