SVA STONE толстовка ВОВКУЛАК

SVA STONE толстовка ВОВКУЛАК

  • В наявності 1295.00
  • 1 295.00 ₴

   Зручність, надійність та стиль поєднані з орнаментом норманських драккарів в одній з кращих моделей толстовок від SVA STONE. Перше, що приковує погляд – оригінальний високоякісний 3D-принт на грудях. Переплетені голови зміїв, що карбували славетні вої на своїх кораблях, скріплені символом компанії. Назва моделі є втіленням енергії, якою просякнутий одяг. Вовкулака – грізний перевертень та вмілий хижак, вільний та незалежний. Саме вовкулак легенди завжди славили, як невловимих та незалежних воїнів, що сіяли жах та смерть серед ворогів.

   Толстовка виконана з надійної тканини 3нитка, що чудово зарекомендувала себе в агресивних погодних умовах. Для зручності повсякденного користування додана ергономічна наскрізна кишеня. Досить містка, вона повністю може замінити невелику сумку чи допомогти швидко звільнити руки. Звужені входи кишені запобігають випадінню речей навіть при активних рухах. Так само як і манжети, вона посилена додатковим шаром тканини та надійно прошита. Всі шви виконані так, щоб забезпечити цілісність навіть при розтягнені, зачіпах чи великому навантаженні. 

   Окремої уваги заслуговує каптур оригінального дизайну. Окрім повного захисту шиї та голови від вітру та негоди, він не звужує поле зору, що додає впевненості та свободи руху. Надійність та стиль каптура продовжує загальні лінії толстовки, завершуючи цілісний образ сучасного одягу, просякнутого духом незламного та гордого воїна-одинака. 

   Приємний темно-синій колір буде доречним, як на офіційному заході чи концерті, так і на тренуванні. Толстовка буде зручною в будь-яких погодних умовах, а зносостійка тканина допоможе залишаться стильним та захищеним в будь-яких обставинах. Манжети рукавів, з традиційним шевроном «SVA STONE», не обмежують рухів та дозволяють носити годинники всіх форм та розмірів. 

   Загалом, модель Вовкулака оптимальна для будь-якого сезону в місті та на природі. В ній зручно тренуватись, гуляти, працювати, гартувати тіло та Дух. Будь з SVA STONE, будь кращим!   Високоякісний футер 3нитка 3D друк.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!