SVA STONE ТОЛСТОВКА SLAVONIC WARRIOR

SVA STONE ТОЛСТОВКА SLAVONIC WARRIOR

  • В наявності 1295.00
  • 1 295.00 ₴

Толстовки з каптуром від компанії SVA STONE ― ідеальний варіант для прогулянок у холодну пору року, особливо восени й навесні, коли вони можуть легко замінити вам демісезонну куртку. У плині років толстовка (як і бейсболка) давно перетворилася з частини спортивного костюму на невід’ємну одиницю щоденного вуличного одягу. У ній можна пересуватися містом, вибратися до лісу, вирушити до спортзалу, на стадіон чи в похід.

Толстовка SLAVONIC WARRIOR, що завжди випускається в чорному кольорі, відмінно зарекомендувала себе серед наших клієнтів, які цінують зручність і безкомпромісний дизайн.

В цілому вона має класичний крій і три головні атрибути такого типу одягу: довгий рукав, затишний капюшон і фронтальну блискавку. Манжети рукавів і низ толстовки еластичні, що забезпечує правильну терморегуляцію, виключаючи втрати тепла через щілини. М’яка трикотажна тканина толстовки відмінно тримає форму, не втрачаючи її навіть після багаторазового прання.

Вшита спереду блискавка вирізняється міцністю, як і вся фірмова фурнітура YKK. Давно відомо, що навіть після тривалого використання вся фурнітура YKK зберігає свій початковий вигляд, колір, функціональність і безшумність.

Толстовка SLAVONIC WARRIOR обладнана спереду двома врізними кишенями.

Капюшон регулюється чорно-білим пласким шнурком, заправленим через металічні люверси. На цьому шнурку (традиційно для SVA STONE) набито назву й логотип компанії-виробника. При цьому він розташований за комірцем-стійкою, тому в дощ або за умов сильного вітру власнику толстовки забезпечений комфортний мікроклімат. З лівої сторони капюшона срібним кольором ефектно набито великий логотип бренду, вписаний у коло.

З лівого боку грудей розташовано невеликий принт, який за формою є палімпсестом (адже створений завдяки нашаруванню двох текстово-візуальних пластів). Нижній шар має сріблястий колір, у ньому, окрім назви бренду, добре видно напис «Made in Kyiv». Основним є верхній шар білого кольору, у його центрі розташовано дві перехрещені бойові сокири, між обухами яких надруковано логотип SVA STONE. Також тут присутня прописана рунічним шрифтом назва бренду і розташований напівколами текст SLAVONIC AGGRESSIVE.

Значно більший принт розташований на спині, займаючи приблизно половину її площі. Візуально більша частина цього принта нагадує графіті. У ньому переважає сріблястий колір, а текст, на відміну від більшості інших толстовок, розташований вертикально. Таке розташування привертає додаткову увагу до двох рун Альгіз (прямої у верхній частині принта і перевернутої ― у нижній), котрі нагадують нам про те, що воїн, торуючи свій непростий шлях, балансує між життям та смертю.

Матеріал: чорний високоякісний футер тринитка.
Фурнітура YKK. Двосторонній друк.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!