Куртка Soft Shell Conqueror 4

Куртка Soft Shell Conqueror 4

  • Артикул: SS-SJ-CNQ-4
  • Закінчується
  • Закінчується 1999.00
  • 1 999.00 ₴

SOFT SHELL CONQUEROR 4 є характерним прикладом ультра-плідної колаборації конструкторів та дизайнерів нашої компанії. В основу її концепції покладено відповідність двом базовим критеріям - практичності та ергономічності. Гарантом першої виступає надякісна мембранна тканина, яка, попри вологостійкі та вітрозахисні властивості дозволяє тілу дихати. Друга визначається високою професійністю та знанням справи архітекторів одягу від SVA STONE.

Модель SOFT SHELL CONQUEROR 4 відмінно вписується в конфігурацію і ландшафт тіла. Не спазмує тулуб, не стягує спину та дозволяє безперешкодно здійснювати амплітудні рухи руками. Окремим пунктом її функціональності є наявність чисельних кишень (схованок), еластичних стягувачів та вентиляційних отворів на блискавці під пахвами. Капюшон виступає в ролі елементу утеплення та захисної поверхні у дощову погоду.

Пропонована гардеробна одиниця розроблена на основі моделей мілітарного одягу. Вона синтезувала в собі унікальний дизайнерський підхід та жанрові ознаки військової уніформи. Куртка SOFT SHELL CONQUEROR 4 виявиться у нагоді кожному, хто провадить екстремальне життя: військовим, членам парамілітарних формацій, представникам уболівальницьких середовищ, вуличним бійцям тощо.

1 0

Куплений в цьому магазині: Так

Доброго часу доби!!! Чи буде в наявності розмір (L),хочу стати власником такої куртки.Бо на питаня''Що скажеш?'' друзям,в яких вона вже є,бачу
задоволені посмішки,та чую-''Купуй не пожалкуеш!!!''

Моя оцінка:
0 0

Куплений в цьому магазині: Так

Переваги:

Основний замок має два бігунка (верхній/нижній), Має підрукавні замки (для вентиляції), на вороті є карманчик для бігунка основного замка (замок не скубає за бороду :-), регулювання капюшона, регулювання нижнього канта.

Недоліки:

Довгий рукав. Незручні вітрозахисні вставки на основних карманах, відсутній внутрішній карман.

Купив для себе. Розмір відповідає дійсності, лише рукав задовгий. Думав осінь/весна, а це зимова куртка - приємно вражений. Функціонал лижної куртки.
Покупю задоволений на всі 100%! Тепер це моя улюблена :)

Моя оцінка:
Написати відгук
Зверніть увагу: HTML не перекладено!