SVA STONE ТОЛСТОВКА KOLO

SVA STONE ТОЛСТОВКА KOLO

  • В наявності 1595.00
  • 1 595.00 ₴

Толстовки з каптуром від компанії SVA STONE ― ідеальний варіант для прогулянок у холодну пору року, особливо восени й навесні, коли вони можуть легко замінити вам демісезонну куртку. Цьогорічна новинка бренду ― толстовка КОЛО також відповідає описаному щойно критерію. Вона має класичний крій і три головні атрибути такого типу одягу: довгий рукав, затишний капюшон і фронтальну блискавку. Манжети рукавів і низ толстовки еластичні, що забезпечує правильну терморегуляцію, виключаючи втрати тепла через щілини.

Пройма толстовки КОЛО є дещо заниженою, завдяки чому забезпечується максимальна свобода рухів. Капюшон регулюється чорно-білим пласким шнурком, заправленим через металічні люверси. На цьому шнурку (традиційно для SVA STONE) набито назву й логотип компанії-виробника. При цьому він розташований за комірцем-стійкою, тому в дощ або за умов сильного вітру власнику толстовки забезпечений комфортний мікроклімат.

Вшита спереду блискавка вирізняється міцністю, як і вся фірмова фурнітура YKK. Давно відомо, що навіть після тривалого використання вся фурнітура YKK зберігає свій початковий вигляд, колір, функціональність і безшумність.

Коло як архетип було відомим ще до початку записаної історії. Люди могли спостерігати кола в природі (насамперед Місяць та Сонце), прадавній календар наших Предків також мав форму кола, втілюючи собою властиве їм уявлення про річний цикл і неперервність часу. Саме коло свого часу стало основою для одного з найреволюційніших винаходів – колеса.

З лівого боку грудей розташовано невеликий принт, який задає тему всієї толстовки: коло, виконане у формі колеса, є тлом для синьо-блакитної руни Перемоги. Знизу і зверху це коло огортають напівдугами дві частини одного напису: SVASTONE PERUN COMPANY. Напис виконаний рунічним шрифтом.

Аверсний принт значно масштабніший за розмірами і займає всю площину спини. Він виконаний у чорно-біло-сірих тонах, на ньому бачимо грозове небо, на якому спалахують сліпучі блискавки, похмурий силует безлистого дерева, а також рунічні рядки на другому плані, котрі мають у цьому випадку радше декоративну роль. Уздовж більшої частини спини (від низу до плеча) проходить яскраво-синій об‘ємний напис SVASTONE. Малопомітна на перший погляд чорна руна Перемоги вінчає цей принт у місці, де спина переходить у шию.

З лівої сторони капюшона таким же кольором ефектно набито великий логотип бренду, вписаний у коло. На лівому рукаві присутня фірмова чорно-срібляста нашивка.

Матеріал: чорний високоякісний футер тринитка.
Фурнітура YKK. Двосторонній друк, 3D-друк.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!