Тканина Таслан з мембранним покриттям
Щільність-130 г / м2
100% поліестер
TPU 5000/5000
Паропроникність 5000 г / см2 / 24 години
Тканина Таслан з мембранним покриттям - це сучасна інноваційна тканина, що має не тільки підвищену зносостійкість, а й приємна на дотик. Таслан виробляють з високотехнологічного поліестеру методом репсового переплетення, при якому на поверхні утворюються дрібні рубчики. Внаслідок цього міцність тканини підвищується, зменшується вага, з'являється зовнішню схожість з натуральними матеріалами.
За рахунок мембранного покриття тканину Таслан перешкоджає проникненню вітру, відштовхує воду і всі види рідин з поверхні, пропускає випаровування тіла, уповільнює втрати тепла, створює бар'єр температурних впливів. Структура мембрани - пориста. Це не дозволяє пропускати вологу всередину, а при активному фізичному навантаженні адсорбує вологу, що виділяється тілом і виводить її назовні, що створює відчуття комфорту.
Характеристики мембрани тканини Таслан - 3000/3000 означають, що тканина витримує не менше 3000 міліметрів водяного стовпа і при цьому кожен квадратний метр здатний відвести від тіла не менше 3000 грамів води на добу.
Одяг з мембранних тканин не можна прати звичайними миючими засобами. Пральний порошок засмічує пористу структуру мембрани, що призводить до втрати її специфічних якостей. Мембрана в цьому випадку припиняє «дихати» - знижуються властивості повітропроникності. Те ж саме відбувається при використанні кондиціонерів і відбілювачів.
Миючі засоби, до складу яких входить хлор і його похідні, надають дію, зворотну ефекту закупорювання пір мембранної тканини. Молекули хлору надають на мембрану перфоруючу дію, за рахунок чого вона починає краще «дихати», але, внаслідок цього, промокати. Таким чином, знижуються водовідштовхувальні захисні властивості мембранної тканини.
Рекомендується прання з використанням спеціальних DWR спреїв, миючих засобів для мембранних тканин і т. д. В іншому випадку, можливе прання з використанням рідкого мила, або дитячого шампуню.
Мембранний одяг ні в якому разі не можна прати в пральній машині, не можна замочувати, не можна віджимати. Це також чинить негативний вплив на специфічні властивості мембранної тканини.
Замочування виробу не потрібно. Як правило, забруднення тканини легко видаляється за допомогою ручного прання. Щоб уникнути пошкоджень мембрани прання проводиться вручну при температурі 30-40 градусів. Після прання виріб віджимається вручну, але без скручування. Для видалення зайвої вологи можна використовувати бавовняну тканину, що добре вбирає вологу.
Мембранний одяг сушиться в розправленому вигляді в горизонтальному положенні при кімнатній температурі. Приміщення, в якому проводиться сушка, має бути провітрюваним. Не допускайте попадання прямих сонячних променів, щоб уникнути вигоряння верхнього шару мембранного одягу.
Мембранний одяг ні в якому разі не можна прасувати (гладити), так як висока температура може пошкодити структуру тканини.